Media External (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Import
pl: Importuj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Provider
pl: Usługodawca

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: @path is not a valid path.
pl: @path nie jest prawidłową ścieżką.

en: Thumbnails location
pl: Lokalizacja miniaturki

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
pl: Jest to adres URI katalogu, w którym zostaną umieszczone miniaturki pobrane od dostawcy i wykorzystane do użytku lokalnego.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
pl: Nie można przygotować katalogu docelowego miniaturki @dir przeznaczonego dla mediów oEmbed.

en: Select @label
pl: Wybierz @label

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
pl: Nie udało się pobrać miniatury z {url}.
