Media External (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Search
pt: Pesquisar

en: Import
pt: Importar

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Provider
pt: Fornecedor

en: No items selected.
pt: Nenhum item selecionado.

en: Please wait...
pt: Por favor aguarde...

en: Alt text
pt: Texto alternativo
