Media External (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Import
sk: Importovať

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: File URL
sk: URL súboru
