Media External (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Import
sv: Importera

en: Filename
sv: Filnamn

en: Provider
sv: Leverantör

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: File URL
sv: URL för fil
