Media External (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Provider
ur: سہولت کار
