Media External (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Import
vi: Nhập vào

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...
