Media External (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Import
af: Voer in

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
