Media External (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Import
kk: Импорт

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
