Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: file
bg: файл

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: Authored on
bg: Написано на

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Permissions
bg: Права

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Default options
bg: Опции по подразбиране

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: Manage folders
bg: Папки

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция
