Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
