Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (49 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Create
ku: درووستکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: @type: deleted %title revision %revision.
ku: @type: پێداچوونەوەی %revision  %title سڕایەوە.

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ku: @type: گەڕاندرایەوە %title بۆ پێداچوونەوەی %revision.

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
