Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: file
mn: Файл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
