Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: file
my: ဖိုင်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
