Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: file
ht: fichye

en: Off
ht: Fèmen

en: Changed
ht: Chanje
