Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: file
kk: файл

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
