Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: file
sr: фајл

en: Role
sr: Улога

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Locked
sr: Закључан

en: Dependencies
sr: Зависности

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
