Media Folders (1.0.1) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Format
is: Stílsnið

en: Audio
is: Hljóð

en: file
is: skrá

en: New folder
is: Ný mappa

en: Delete folder
is: Eyða möppu

en: Location
is: Staðsetning

en: Revisions
is: Útgáfur

en: items
is: hlutir

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: List view
is: Listasýn

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um

en: Edit media
is: Breyta margmiðlunarefni

en: Add media
is: Bæta við margmiðlunarefni

en: Delete media
is: Eyða margmiðlunarefni

en: Media revisions
is: Útgáfur margmiðlunarefnis

en: Show media item weights
is: Sýna þyngd (e. weight) margmiðlunarefnis

en: Hide media item weights
is: Fela þyngd (e. weight) margmiðlunarefnis

en: Add or select media
is: Bæta við eða velja margmiðlunarefni

en: No media items are selected.
is: Ekkert margmiðlunarefni valið.
