Media Folders (1.0.1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: file
ug: ھۉججەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Controls
ug: كونترول

en: About
ug: ھەققىدە
