Media Folders (1.0.2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: Files
eu: Fitxategiak

en: file
eu: fitxategia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: items
eu: Elementuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: List view
eu: Zerrenda bista

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Order
eu: Ordena

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Grid
eu: Sareta

en: Extension
eu: Luzapena

en: About
eu: (r)i buruz
