Media Folders (1.0.2) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: file
jv: berkas

en: Location
jv: Lokasi

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Order
jv: Urutan

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: About
jv: Ngenani

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.
