Media Folders (1.0.2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana
