Media Folders (1.0.2) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Revisions
sk: Revízie

en: items
sk: položiek

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Grid
sk: Mriežka

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: About
sk: Informácie o

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Videos
sk: Videá

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
