Media Folders (1.0.2) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: file
sl: datoteka

en: Location
sl: Mesto

en: Revisions
sl: Različice

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Order
sl: Vrstni red

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: About
sl: O modulu
