Media Folders (1.0.3) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: Audio
be: Аўдыё

en: Files
be: Файлы

en: file
be: файл

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Revisions
be: Версіі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Grid
be: Сетка

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
