Media Folders (1.0.3) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Audio
fa: صوتی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: file
fa: فایل

en: Location
fa: مکان

en: Revisions
fa: نسخه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Loop
fa: حلقه

en: Order
fa: سفارش

en: Folder
fa: پوشه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Root
fa: ریشه

en: settings page
fa: صفحه تنظیمات

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Grid
fa: شبکه

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Installation
fa: نصب

en: Extension
fa: پسوند

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته

en: folder
fa: پوشه

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: Load More
fa: نمایش بیشتر

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
