Media Folders (1.0.3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Files
ht: Fichye

en: file
ht: fichye
