Media Folders (1.0.3) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: file
my: ဖိုင်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: About
my: အကြောင်း
