Media Folders (1.0.3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: file
or: ଫାଇଲ
