Media Folders (1.0.3) - en to uk translation catalogue (90 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Format
uk: Формат

en: Audio
uk: Звук

en: Files
uk: Файли

en: file
uk: файл

en: New folder
uk: Нова папка

en: Delete folder
uk: Видалити папку

en: Location
uk: Місце розташування

en: Revisions
uk: Редакції

en: items
uk: елементи

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: List view
uk: Перегляд списком

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Loop
uk: Цикл

en: Order
uk: Послідовність

en: Folders
uk: Теки

en: Folder
uk: Тека

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Root
uk: Корінь

en: settings page
uk: сторінка налаштувань

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Grid
uk: Сітка

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Installation
uk: Встановлення

en: Extension
uk: Розширення

en: Manage folders
uk: Керування папками

en: About
uk: Про модуль

en: Credits
uk: Подяки

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Show navigation
uk: Показати навігацію

en: Videos
uk: Відео

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: click here
uk: натисніть тут

en: No results
uk: Не знайдено

en: folder
uk: папка

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Upload files
uk: Відвантажити файли

en: Edit media
uk: Редагування медіа

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати у буфер

en: Add media
uk: Додати медіа

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Searching...
uk: Пошук...

en: @label has been removed.
uk: @label було успішно вилучено.

en: View mode: @mode
uk: Режим перегляду: @mode

en: Remove media
uk: Видалити медіа

en: Upload Files
uk: Завантаження файлів

en: Muted
uk: Приглушено

en: Delete media
uk: Видалити медіа

en: Media revisions
uk: Редакції медіа

en: Show search form
uk: Показати форму пошуку

en: Insert selected
uk: Вибрана вставка

en: Show media item weights
uk: Показувати ваги медіа-об'єктів

en: Hide media item weights
uk: Приховувати ваги медіа-об'єктів

en: The maximum number of media items have been selected.
uk: Було вибрано максимальну кількість медіа-об'єктів.

en: Update widget
uk: Оновити віджет

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
uk[0]: Залишився @count медіа-об'єкт.
uk[1]: Залишилося @count медіа-об'єкти.
uk[2]: Залишилося @count медіа-об'єктів.

en: Only one item can be selected. | Only @count items can be selected.
uk[0]: Лише @count об'єкт може бути вибраний.
uk[1]: Лише @count об'єкти може бути вибрано.
uk[2]: Лише @count об'єктів може бути вибрано.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
uk: Короткий опис зображення, використовуваний зчитувачами екранів і коли неможливо завантажити зображення. Це важливо для доступності.

en: Remove @label
uk: Вилучити @label

en: Add or select media
uk: Додати або вибрати медіа

en: No media items are selected.
uk: Жодних медіа-об'єктів не вибрано.

en: Removing @label.
uk: Вилучення @label.

en: There are no allowed media types configured for this field. Edit the field settings to select the allowed media types.
uk: Для цього поля немає дозволених типів медіа. Відредагуйте параметри поля, щоб вибрати дозволені типи носіїв.

en: There are no allowed media types configured for this field. <a href=":url">Edit the field settings</a> to select the allowed media types.
uk: Для цього поля немає дозволених типів медіа. <a href=":url">Відредагуйте параметри поля</a>, щоб вибрати дозволені типи носіїв.

en: Adding selection.
uk: Додавання вибраного.

en: Media has been removed.
uk: Медіа було вилучено.

en: You do not have permission to view @item_label.
uk: Ви не маєте повноважень переглядати об'єкт @item_label.

en: Removing media.
uk: Вилучення медіа.

en: There are no allowed media types configured for this field. Contact the site administrator.
uk: Для цього поля не налаштовано жодного дозволеного типу медіа. Зверніться до адміністратора сайту.
