Media Folders (1.0.4) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Order
af: Bestelling

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Copy to clipboard
af: Kopieër na klembord
