Media Folders (1.0.4) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Format
bg: Формат

en: Audio
bg: Музика

en: file
bg: файл

en: Location
bg: Местоположение

en: Revisions
bg: Редакции

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Order
bg: Поръчка

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Manage folders
bg: Папки

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката
