Media Folders (1.0.4) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: Files
fi: Tiedostot

en: file
fi: tiedosto

en: Location
fi: Sijainti

en: Revisions
fi: Versiot

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: An error occurred
fi: Tapahtui virhe

en: List view
fi: Listanäkymä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Loop
fi: Kierros

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Root
fi: Päätaso

en: settings page
fi: asetussivu

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Installation
fi: Asennus

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: About
fi: Tietoja

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Videos
fi: Videot

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: click here
fi: klikkaa tästä

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Edit media
fi: Muokkaa tiedostoa

en: Copy to clipboard
fi: Kopioi leikepöydälle

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: View mode: @mode
fi: Esitystapa: @mode

en: Remove media
fi: Poista tiedosto
