Media Folders (1.0.4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: file
kk: файл

en: Location
kk: Орналасуы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері
