Media Folders (1.0.4) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: Location
lt: Vieta

en: Revisions
lt: Versijos

en: items
lt: elementai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: List view
lt: Sąrašo vaizdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Order
lt: Tvarka

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Extension
lt: Plėtinys

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Insert selected
lt: Įterpti pasirinktą

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
lt[0]: Liko @count medijos elementas.
lt[1]: Liko @count medijos elementai.
lt[2]: Liko @count medijos elementų.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Tai svarbu prieinamumui.

en: Add or select media
lt: Pridėti arba pasirinkti mediją

en: No media items are selected.
lt: Nėra pasirinktų medijos elementų.
