Media Folders (1.0.4) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: file
ml: ഫയൽ
