Media Folders (1.0.4) - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Files
pl: Pliki

en: file
pl: plik

en: New folder
pl: Nowy folder

en: Delete folder
pl: Usuń folder

en: Location
pl: Położenie

en: Revisions
pl: Wersje

en: items
pl: elementy

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Loop
pl: Pętla

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Root
pl: Korzeń

en: settings page
pl: strona ustawień

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Grid
pl: Siatka

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Installation
pl: Instalacja

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Manage folders
pl: Zarządzaj folderami

en: About
pl: O stronie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Videos
pl: Filmy

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: click here
pl: kliknij tu

en: No results
pl: Brak wyników

en: folder
pl: katalog

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Edit media
pl: Edytuj media

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Add media
pl: Dodaj media

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: @label has been removed.
pl: @label została usunięta.

en: View mode: @mode
pl: Tryb widoku: @mode

en: Remove media
pl: Usuń media

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Media revisions
pl: Wersje mediów

en: Insert selected
pl: Wstaw zaznaczone

en: Show media item weights
pl: Pokaż wagi elementów mediów

en: Hide media item weights
pl: Ukryj wagi elementów mediów

en: The maximum number of media items have been selected.
pl: Wybrano maksymalną liczbę elementów mediów.

en: Update widget
pl: Aktualizuj kontrolkę

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
pl[0]: Pozostał jeden element mediów
pl[1]: Pozostały @count elementy mediów.
pl[2]: Pozostało @count elementów mediów.

en: Only one item can be selected. | Only @count items can be selected.
pl[0]: Można wybrać tylko jeden element.
pl[1]: Można wybrać tylko @count elementy.
pl[2]: Można wybrać tylko @count elementów.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu i poprawia dostępność.

en: Remove @label
pl: Usuń @label

en: Add or select media
pl: Dodaj lub wybierz media

en: No media items are selected.
pl: Niewybrano żadnych mediów.

en: Removing @label.
pl: Usuwanie @label.
