Media Folders (1.0.5) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
