Media Folders (1.0.5) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Location
gu: સ્થાન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
