Media Folders (1.0.5) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
