Media Folders (1.0.5) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: file
si: ගොනුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Order
si: පිලිවෙල
