Media Folders (1.0.6) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Files
el: Αρχεία

en: file
el: αρχείο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: List view
el: Εμφάνιση λίστας

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Order
el: Σειρά

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Root
el: Ρίζα

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Extension
el: Επέκταση

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα

en: folder
el: φάκελος

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
