Media Folders (1.0.6) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Format
he: פורמט

en: Audio
he: אודיו

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: Location
he: מיקום

en: Revisions
he: גרסאות

en: items
he: פריטים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Loop
he: בלופ

en: Order
he: סידור

en: Folder
he: תיקיה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Grid
he: רשת

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Extension
he: הרחבה

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: click here
he: לחץ כאן

en: folder
he: תיקייה

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר סמן העכבר  נמצא מעל התמונה.

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Edit media
he: עריכת מדיה

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Remove media
he: הסרת מדיה
