Media Folders (1.0.6) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Files
ka: ფაილები

en: file
ka: ფაილი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
