Media Folders (1.0.6) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: file
kn: ಕಡತ

en: New folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: An error occurred
kn: ಒಂದು ದೋಷ ಎದುರಾಗಿದೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Root
kn: ಮೂಲ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
