Media Folders (1.0.6) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Files
ro: Fișiere

en: file
ro: fisier

en: Location
ro: Locația

en: Revisions
ro: Revizii

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Loop
ro: Buclă

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Root
ro: Rădăcină

en: settings page
ro: pagina configurări

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Grid
ro: Grilă

en: Extension
ro: Extensie

en: About
ro: Despre

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ro: Titlul este folosit ca un sfat când utilizatorul trece cu mouse-ul peste imagine.

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: Load more
ro: Încărcați mai mult
