Media Folders (1.0.7) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Bundle
am: ቅርቅብ
