Media Folders (1.0.7) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: Location
az: Məkan

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Loop
az: Döngə

en: Sort by
az: Sırala

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Grid
az: Cədvəl

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Extension
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Edit media
az: Medianı redaktə edin

en: Add media
az: Media əlavə edin

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: @label has been removed.
az: @label silindi.

en: Muted
az: Səssiz

en: Delete media
az: Medianı silin

en: Media revisions
az: Media istinadları

en: Insert selected
az: Seçilmiş daxil edin

en: Show media item weights
az: Media elementinin çəkilərini göstərin

en: Hide media item weights
az: Media elementinin çəkilərini gizlədin

en: The maximum number of media items have been selected.
az: Media elementlərinin maksimum sayı seçilib.

en: Update widget
az: Vidceti yeniləyin

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
az: Ekran oxuyucuları tərəfindən istifadə edilən və şəkil yüklənmədikdə göstərilən təsvirin qısa təsviri. Bu, əlçatanlıq üçün vacibdir.

en: Remove @label
az: @label -i silin

en: Add or select media
az: Media əlavə edin və ya seçin

en: No media items are selected.
az: Heç bir media elementi seçilməyib.

en: Removing @label.
az: @label silinir.

en: There are no allowed media types configured for this field. Edit the field settings to select the allowed media types.
az: Bu sahə üçün konfiqurasiya edilmiş icazə verilən media növləri yoxdur. İcazə verilən media növlərini seçmək üçün sahə parametrlərini redaktə edin.

en: There are no allowed media types configured for this field. <a href=":url">Edit the field settings</a> to select the allowed media types.
az: Bu sahə üçün konfiqurasiya edilmiş icazə verilən media növləri yoxdur. İcazə verilən media növlərini seçmək üçün <a href=":url">Sahə parametrlərini redaktə edin</a>.

en: Adding selection.
az: Seçim əlavə edilir.
