Media Folders (1.0.7) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: Audio
et: Heli

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: New folder
et: Uus kaust

en: Delete folder
et: Kustuta kaust

en: Location
et: Asukoht

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: items
et: toodet

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Loop
et: Silmus

en: Order
et: Järjestus

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Root
et: Juur

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Controls
et: Nupud

en: Grid
et: Ruudustik

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Extension
et: Laiendus

en: About
et: Programmist

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Videos
et: Videod

en: folder
et: kaust

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Add media
et: Lisa meedia

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Remove media
et: Eemalda meediafail

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Media revisions
et: Meedia redaktsioonid

en: Show media item weights
et: Näita meedia elemendi kaalu

en: Hide media item weights
et: Peida meedia elemendi kaal

en: The maximum number of media items have been selected.
et: Lubatud arv meedia elemente on juba valitud.

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
et[0]: Üks meedia element on võimalik veel lisada.
et[1]: @count meedia elementi on veel võimalik lisada.

en: Only one item can be selected. | Only @count items can be selected.
et[0]: Valida saab ainult ühe elemendi.
et[1]: Valida saab @count elementi.
