Media Folders (1.0.7) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Images
fil: Mga larawan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
