Media Folders (1.0.7) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: file
hy: ֆայլ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: @name field is required.
hy: @name դաշտը պարտադիր է:

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hy: Էկրանի ընթերցողների կողմից օգտագործվող պատկերի կարճ նկարագրությունը և ցուցադրվում է, երբ պատկերը բեռնված չէ:  Սա կարևոր է մատչելիության համար:

en: No media items are selected.
hy: Մեդիա տարրեր ընտրված չեն:
